Tweet Feed (7.x-3.3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Cancel
id: Batal

en: Overview
id: Sekilas

en: Edit
id: Sunting

en: Account Name
id: Nama Akun

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Other
id: Lainnya

en: Text field
id: Bidang isian teks
