Tweet Feed (7.x-3.3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം
