Tweet Feed (7.x-3.3) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт
