Tweet Feed (7.x-3.3) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Other
th: อื่นๆ

en: Text field
th: ช่องข้อความ
