Tweet Feed (7.x-3.5) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Account Name
gl: Nome da Conta

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Other
gl: Outro

en: Text field
gl: Campo de texto
