Tweet Feed (7.x-3.5) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Account Name
my: account အမည်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Other
my: အခြား
