Tweet Feed (7.x-3.5) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Other
oc: Autre

en: Text field
oc: Camp tèxte
