Tweet Feed (7.x-3.6) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Other
eo: Alia

en: Text field
eo: Teksta kampo
