Tweet Feed (7.x-3.7) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Unknown
sl: Neznan
