Tweet Feed (7.x-3.8) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: ID
sr: ИД
