Tweet Button (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Language
af: Taal

en: Weight
af: Gewig

en: Preview
af: Voorskou

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: German
af: Duits
