Tweet Button (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Language
am: ቋንቋ

en: Weight
am: ክብደት

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Japanese
am: ጃፓንኛ

en: German
am: ጀርመንኛ
