Tweet Button (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།
