Tweet Button (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Weight
ca: Pes

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Node Types
ca: Tipus de node

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Japanese
ca: Japonès

en: German
ca: Alemany

en: Locations
ca: Ubicacions
