Tweet Button (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Language
cy: Iaith

en: Weight
cy: Pwysau

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Node Types
cy: Mathau nôd

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Japanese
cy: Siapaneg

en: German
cy: Almaeneg
