Tweet Button (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Language
ne: भाषा

en: Weight
ne: वजन

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: German
ne: जर्मन
