Tweet Button (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Language
ps: ژبه

en: Weight
ps: وزن

en: Preview
ps: مخليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی
