Tweet Button (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Language
sr: Језик

en: Weight
sr: Тежина

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Spanish
sr: шпански

en: Japanese
sr: јапански

en: German
sr: немачки
