Tweet Button (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: URL
ug: ئادرېس

en: French
ug: فرانسۇز تىلى

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Japanese
ug: ياپون تىلى

en: German
ug: گرمانچە
