Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Language
ast: Llingua

en: Weight
ast: Pesu

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Japanese
ast: Xaponés
