Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Language
bg: Език

en: Weight
bg: Тегло

en: Large
bg: Голям

en: Medium
bg: Среда

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Spanish
bg: Испански

en: Japanese
bg: Японски

en: German
bg: Немски
