Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Weight
cs: Váha

en: Large
cs: Velký

en: Node links
cs: Odkazy na uzly

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: Medium
cs: Střední

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Japanese
cs: Japonsky

en: Automatic
cs: Automatické

en: German
cs: Německy
