Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Language
da: Sprog

en: Weight
da: Vægt

en: Large
da: Stor

en: Node links
da: Indholdselement-links

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Spanish
da: Spansk

en: Japanese
da: Japansk

en: Automatic
da: Automatisk

en: German
da: Tysk

en: Locations
da: Lokationer
