Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Weight
de: Gewichtung

en: Large
de: Groß

en: Node links
de: Beitraglinks

en: Node Types
de: Inhaltstypen

en: Medium
de: Mittel

en: General Settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Japanese
de: Japanisch

en: Automatic
de: Automatisch

en: German
de: Deutsch

en: Locations
de: Orte

en: Node Settings
de: Beitragseinstellungen

en: Layout style
de: Anordnung
