Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Language
el: Γλώσσα

en: Weight
el: Βάρος

en: Large
el: Μεγάλο

en: Node links
el: Σύνδεσμοι για κόμβους

en: Medium
el: Μέσο

en: Automatic
el: Αυτόματο
