Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Weight
eo: Pezo

en: Large
eo: Granda

en: Node links
eo: Noda ligilo

en: Medium
eo: Medio

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Spanish
eo: Hispana

en: Japanese
eo: Japana

en: German
eo: Germana
