Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Weight
fi: Paino

en: Large
fi: Suuri

en: Node links
fi: Solmujen linkit

en: Node Types
fi: Sisältötyypit

en: Medium
fi: Keskiverto

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Spanish
fi: espanja

en: Japanese
fi: japani

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: German
fi: saksa

en: Layout style
fi: Ulkoasun tyyli
