Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Language
fil: Wika

en: Weight
fil: Timbang

en: Medium
fil: Katamtaman

en: English
fil: Ingles

en: German
fil: Aleman
