Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Weight
fr: Poids

en: Large
fr: Grand

en: Node links
fr: Liens de nœuds

en: Node Types
fr: Types de nœuds

en: Medium
fr: Moyen

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Spanish
fr: Espagnol

en: Japanese
fr: Japonais

en: Automatic
fr: Automatique

en: German
fr: Allemand

en: Locations
fr: Emplacements

en: Layout style
fr: Style de mise en page
