Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Weight
gl: Peso

en: Large
gl: Grande

en: Node Types
gl: Tipos de Nodo

en: Medium
gl: Medio

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Spanish
gl: Español

en: Japanese
gl: Xaponés

en: Automatic
gl: Automático

en: German
gl: Alemán

en: Locations
gl: Ubicacións
