Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Weight
hu: Súly

en: Large
hu: Nagy

en: Node links
hu: Tartalom hivatkozások

en: Node Types
hu: Tartalomtípusok

en: Medium
hu: Közepes

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Spanish
hu: spanyol

en: Japanese
hu: japán

en: Automatic
hu: Automatikus

en: German
hu: német

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Tweet
hu: Csirip

en: Node Settings
hu: Tartalom beállításai

en: Layout style
hu: Elrendezés stílusa

en: Tweetbutton size
hu: Twittter gomb mérete

en: Follow button settings
hu: Követés gomb beállításai

en: Tweetbutton tweet
hu: Twitter üzenő gomb

en: Tweetbutton follow
hu: Twitter követő gomb

en: Follow !screen_name
hu: !screen_name követése

en: tweet button
hu: twitter gomb
