Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Weight
id: Bobot

en: Large
id: Besar

en: Node Types
id: Jenis Node

en: Medium
id: Sedang

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Automatic
id: Otomatis
