Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Language
it: Lingua

en: Weight
it: Peso

en: Large
it: Grande

en: Node links
it: Link all'interno dei contenuti

en: Medium
it: Medio

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Japanese
it: Giapponese

en: Automatic
it: Automatico

en: German
it: Tedesco

en: Locations
it: Posizioni
