Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Weight
kk: Салмағы

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Spanish
kk: Испан

en: Japanese
kk: Жапон

en: German
kk: Неміс
