Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: General Settings
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Japanese
kn: ಜಪಾನಿ

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು
