Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Language
lt: Kalba

en: Weight
lt: Svoris

en: Large
lt: Didelis

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Node Types
lt: Mazgo tipas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: English
lt: Anglų

en: Node Settings
lt: Mazgo nustatymai
