Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Language
lv: Valoda

en: Weight
lv: Svars

en: Large
lv: Liels

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: Medium
lv: Vidējs

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Japanese
lv: Japāņu

en: German
lv: Vācu
