Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Language
mr: भाषा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Large
mr: मोठे

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Japanese
mr: जॅपनीज

en: German
mr: जर्मन
