Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Weight
nl: Gewicht

en: Large
nl: Groot

en: Node links
nl: Node-links

en: Node Types
nl: Nodetypen

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Spanish
nl: Spaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Automatic
nl: Automatisch

en: German
nl: Duits

en: Locations
nl: Locaties

en: Layout style
nl: Lay-outstijl
