Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Language
oc: Lenga

en: Weight
oc: Pes

en: Large
oc: Grand

en: Node links
oc: Ligams de nosèls

en: Medium
oc: Mejan

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Japanese
oc: Japonés

en: German
oc: Alemand
