Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ
