Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Language
pl: Język

en: Weight
pl: Waga

en: Large
pl: Duże

en: Node links
pl: Odnośniki węzła

en: Node Types
pl: Typy węzłów

en: Medium
pl: Średnie

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: English
pl: Angielski

en: French
pl: Francuski

en: Spanish
pl: Hiszpański

en: Japanese
pl: Japoński

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: German
pl: Niemiecki

en: Locations
pl: Lokalizacje
