Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Language
ro: Limba

en: Weight
ro: Greutate

en: Large
ro: Mare

en: Node links
ro: Link-uri nod

en: Medium
ro: Mediu

en: General Settings
ro: Setări generale

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Japanese
ro: Japoneză

en: Automatic
ro: Automat

en: German
ro: Germană
