Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Weight
sk: Váha

en: Large
sk: Veľké

en: Node links
sk: Odkazy uzla

en: Node Types
sk: Typy uzlov

en: Medium
sk: Stredná

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Automatic
sk: Automatický

en: German
sk: Nemčina
