Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Language
sv: Språk

en: Weight
sv: Vikt

en: Large
sv: Stor

en: Medium
sv: Mellan

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: English
sv: Engelska

en: French
sv: Franska

en: Spanish
sv: Spanska

en: Japanese
sv: Japanska

en: Automatic
sv: Automatisk

en: German
sv: Tyska

en: Locations
sv: Platser

en: Tweet
sv: Tweeta

en: Layout style
sv: Stil på utformningen
