Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Large
tr: Büyük

en: Node links
tr: Düğüm bağlantıları

en: Node Types
tr: Düğüm Türleri

en: Medium
tr: Orta

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: English
tr: İngilizce

en: French
tr: Fransızca

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Automatic
tr: Otomatik

en: German
tr: Almanca

en: Locations
tr: Konumlar
