Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Language
uk: Мова

en: Weight
uk: Вага

en: Large
uk: Велике

en: Node links
uk: Посилання на матеріал

en: Node Types
uk: Типи матеріалу

en: Medium
uk: Середній

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Automatic
uk: Автоматично

en: German
uk: Німецька

en: Locations
uk: Місця розташування

en: Tweet
uk: Твіт

en: Layout style
uk: Стиль макету
