Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Large
vi: Rộng

en: Node links
vi: Liên kết node

en: Medium
vi: Vừa

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Automatic
vi: Tự động

en: Locations
vi: Địa điểm

en: Layout style
vi: Kiểu bố cục
