Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Language
az: Dil

en: Weight
az: Çəki

en: Large
az: Böyük

en: Medium
az: Orta

en: English
az: İngilis

en: Spanish
az: İspan

en: German
az: Alman
