Tweet Button (7.x-1.2-beta1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Language
fa: زبان

en: Weight
fa: وزن

en: Large
fa: بزرگ

en: Node links
fa: پیوندهای گره

en: Medium
fa: متوسط

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Japanese
fa: ژاپنی

en: Automatic
fa: خودکار

en: German
fa: آلمانی
